Gizlilik Politikası

Bu beyan SolakUrunleri.com gizlilik politikasını içerir. SolakUrunleri.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

SolakUrunleri.com müşterilerine siparişlerinizi adresinize doğru ve hızlı teslim edebilmek amacıyla, sadece kargo firmalarının gönderim için istediği temel adres bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon numarası vb…) sizlerden talep etmektedir. SolakUrunleri.com, bu bilgileri, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında kullanılabilir.

SolakUrunleri.com üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

SolakUrunleri.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

SolakUrunleri.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, solakurunleri.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Cevaplanması bütünüyle kullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise, etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla olsa dahi istatistiksel veriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde solakurunleri.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin solakurunleri.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİN

700 TL Üzeri KARGO BEDAVA

SÜPER FIRSAT... 700 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinizde size sadece ürününüzü teslim almak kalıyor. Siz alışveriş yapıyorsunuz, KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ

HER ŞEY SOLAKLAR İÇİN

Solak Ürünleri sitemizde satılan her şey solaklar için özel olarak tasarlanmış veya solaklara özel olarak üretilmiştir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederseniz, size küçük hediyelerle sürpriz yapabiliriz. Kendinizi de sevdiklerinizi de bu fırsattan mahrum etmeyin.