Hakkımızda

Uzunca bir süre devam eden solak farkındalığımızı, 2019 yılında bir girişime dönüştürmek için kolları sıvasak da bu yolculuk, birçok nedenden dolayı biraz uzun ve zorlu bir maceraya dönüşerek solakurunleri.com sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla şimdilik nihayete erdi.

2019 yılında kurduğumuz Türkiye’nin ilk olmayan ancak tek Solak Ürünleri Sitesi olan SolakUrunleri.com, bir rüyanın gerçekleştirilmesinin ilk adımı olarak başladı. Sizler fark etmeseniz de, solakurunleri.com’dan önce de bir solak ürünleri sitemiz oldu ancak onun ömrü teknik yetersizliklerimiz nedeniyle çok kısa sürdü. Yıllar boyunca kendisi için solak ürünleri aramış bir solağın e-ticaret girişiminin ikinci adımı olan solakurunleri.com, beklendiği ve istenildiği ölçüde ivmelenememişse de sürekli artan ürün sayısı ile solakları mutlu etme çabasını sürdürüyor.

Hem size hem de kendimize ve sevdiklerimize solak ürünleri buluyor, solak ürünleri üretiyor veya solak olmayanlar için tasarlanmış ürünleri solak ürünlerine dönüştürüyoruz. Henüz hayal ettiğimiz kadar ürünümüz olmasa da sırada bekleyen yüzlerce ürün fikrimiz var. Bunların bir kısmı, dünyanın pek çok ülkesindeki solak ürünleri satış sitelerinde var ancak biz bize özel olanların da rüyasını görüyoruz. Sizler de desteklerseniz bir gün tüm rüyalar gerçek olacak.

Ne yapabilirsiniz? Siz de solak ürünleri konusunda hassasiyet ve bilinç sahibi iseniz bize ulaşabilir, sosyal medya hesaplarımızı paylaşarak ürün sayımızı artırmak konusunda bize destek verebilirsiniz.

Bu arada bu sitedeki satışları faturalı olarak yapıyoruz. Sizler de bizim gibi, fatura vermemekte direnen pazar yeri esnaflarından sıkıldıysanız ve hobi olarak fatura edinmek isterseniz solak ürünlerine yönelebilirsiniz 🙂

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİN

700 TL Üzeri KARGO BEDAVA

SÜPER FIRSAT... 700 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinizde size sadece ürününüzü teslim almak kalıyor. Siz alışveriş yapıyorsunuz, KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ

HER ŞEY SOLAKLAR İÇİN

Solak Ürünleri sitemizde satılan her şey solaklar için özel olarak tasarlanmış veya solaklara özel olarak üretilmiştir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederseniz, size küçük hediyelerle sürpriz yapabiliriz. Kendinizi de sevdiklerinizi de bu fırsattan mahrum etmeyin.